Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c week
Avatar
Mavid
Člen
Avatar
Mavid:13.9.2016 18:11

Ahoj,

Sháním web pro svůj projekt. V podstatě se jedná o trošku složitější e-shop. Přemýšlím o svěření projektu specializované firmě, ale netuším, jakou částku by si mohla za práci říct.

Mám celkem jasnou představu o vzhledu, designu i funkcích webu. Měl by mít úvodní stranu podobnou této Spotify . Po registraci by měla být dostupná strana, vypadající i fungující zhruba takto Pinterest . Dále by měl web obsahovat jakousi peněženku s možností rychlého dobytí, možnost propojení se sociálními sítěmi (hlavně pro registraci) a nějaké další drobnosti. Po dokončení bych také měl být schopen web spravovat sám. Termín nemám.

Byl by zde někdo schopný, říci mi na základě těchto informací orientační cenu (popřípadě mohu web popsat hlouběji)? A je moudré, svěřovat práci firmě nebo by na to stačil i jednotlivec?

Díky za odpověď ;-)

Editováno 13.9.2016 18:12
 
Odpovědět
13.9.2016 18:11
Avatar
Odpovídá na Mavid
Dominik Gavrecký:13.9.2016 18:43

Ak nám napíšeš bližšie info do hĺbky tak určite nám to pomôže viac

Nahoru Odpovědět
13.9.2016 18:43
Hlupák nie je ten kto niečo nevie, hlupákom sa stávaš v momente keď sa na to bojíš opýtať.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Martin Dráb
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Mavid
Martin Dráb:13.9.2016 19:13

Nevidím tam nikde bližší vysvětlení termínu "složitější eshop"- Myslím si, že jednotlivec to určitě zvládne, jen si budeš muset zvyknout na pozdější termíny.

Firma bude zřejmě dražší, ale možná odvede svoji práci kvalitněji a mohla by i rychleji. Záleží ale na výběru.

Tak nějak mě napadá minimální cena 30k (a to může mít ještě hodně mimo) :-).

Nahoru Odpovědět
13.9.2016 19:13
2 + 2 = 5 for extremely large values of 2
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.