Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30

Diskuze: Data z OpenGraph

Aktivity
Avatar
vaseksvoboda
Člen
Avatar
vaseksvoboda:7.7.2019 11:43

Zdravím,
pracuji na komerčním webu (sociální síť), jehož součástí je mimo jiné možnost sdílet zajímavé odkazy mezi uživateli. Je možné ve výpisu těchto odkazů zobrazit obrázek získaný z OpenGraph? Nemusím obrázek stahovat (i když by to bylo lepší), uložím si pouze cestu a zobrazím ho z původního zdroje. Nějakou dobu brouzdám po internetu a nemohu najít, zda je tento přístup v pořádku.
Služba v podstatě funguje podobně jako Pinterest (který je prý podle mnohých už za hranou), avšak dle měho názoru dělají to samé všechny sociální sítě nebo vyhledávače. Například když vložíte odkaz na facebook, pro výpis si také natáhne OG data.

Děkuji.

 
Odpovědět
7.7.2019 11:43
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.