Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Marcel Markus:20.4.2019 15:59

Ahoj,

vlastnime web Boataround SK aj CZ trh :)

Radi by sme priniesli na trh i aplikáciu a chceli by sme sa informovať ohľadom odporúčaní i cenovej kategorie kolko by mohla taka aplikácia stáť. Samozrejmosťou je Android i iOS. Taktiež nás zaujíma časový odhad vývoja

Ďakujeme

 
Odpovědět
20.4.2019 15:59
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Marcel Markus
David Čápka:21.4.2019 15:32

Ahoj, počítal bych řádově v desítkách tisíc Kč pro každou platformu podle toho, co od aplikace chcete. Když nebude moc složitá, dá se udělat i v nějaké multiplatformní technologií, aby se nemusela dělat pro Android i iOS zvlášť. Tam je ale důležité opatrně vybírat technologii, aby za pár let ještě existovala, podobné nástroje bývají poměrně mladé.

Nahoru Odpovědět
21.4.2019 15:32
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.