Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring

Diskuze: Junior front-end (React, JavaScript) Trainee

Aktivity
Avatar
David Bubenik:2.8.2019 10:23

Čau,
dostal jsem nabídku na práci ve firmě.
Jde o poloviční úvazek a náplní práce je front-end v JavaScriptu (asi hlavně React). Je to stylem Trainee programu, kde se budu zároveň zaučovat v práci na jejich systémech. Mám s Reactem půl roční praxi a asi 3 roky praxe s JavaScriptem a NodeJS.
Kolil bych si měl říct přibližně na hodinu? Můj odhad je 150Kč/h (čistého) ale nejsem si jistý zda to není podhodnocené. (Musí se brát v potaz, že jde spíše o Junior programátora při studiu ale i tak)
Nebo je cena adekvátní?

Díky za rady

Odpovědět
2.8.2019 10:23
Hardware je to, do čeho můžež kopnout, když nefunguje software.
Avatar
Odpovídá na David Bubenik
Erik Šťastný:2.8.2019 11:18

Já bych pouze podotnukl, že nic jako čistého zaměstnavatele nezajímá. Mzdu si říkejte v hrubém, tak jak ji budete mít ve smlouvě :)

 
Nahoru Odpovědět
2.8.2019 11:18
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Martin Petrovaj
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Bubenik
Martin Petrovaj:2.8.2019 11:24

Ak máš pol roka praxe s Reactom (aj keď si možno predstavujeme niečo odlišné pod slovami prax a pol roka) a 3 roky praxe s JS a Node.js, tak by som na tvojom mieste na trainee program ani nešiel, ale hľadal by som normálnu prácu (aj keď asi stále ešte junior-level).

V každom prípade 200 na hodinu v hrubom (cca 150 v čistom) neznie na trainee pozíciu zle, ak je to pre teba prvá pracovná skúsenosť ever a neplánuješ sa tam dlho ohriať, tak by som to bral. Prípadne si môžeš skúsiť vyjednať 250-300 a ak to nevyjde, ostať na tých dvoch stovkách

Nahoru Odpovědět
2.8.2019 11:24
if (this.motto == "") { throw new NotImplementedException(); }
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.