Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Jaromír
Člen
Avatar
Jaromír:20.1.2020 20:47

Zdravím, rád bych věděl o jaký plat si můžu říct. Vím, že to tu už bylo mnohokrát, ale jako každý bych chtěl něco přímo k mé situaci.
Takže mám maturitu v oboru it, zkoušel jsem vejšku, ale zrovna jsem toho nechal. Aktuálně jsem půl roku v jedné firmě v Praze na půl úvazku, kde mám 170 hrubýho/h a říkali, že by si mě nechali, takže tam chci pokračovat na plný úvazek.
Dělám tam fe v angularu a be v javě a děláme jako externisti pro jednu banku. Díky...

Editováno 20.1.2020 20:47
 
Odpovědět
20.1.2020 20:47
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
David Čápka
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Jaromír
David Čápka:20.1.2020 20:58

Za ten Angular se běžně platí 60k/měsíc, jestli ho umíš. On je velký rozdíl mezi part time platem a fulltime platem. Part-timista většinou nemá tolik času, je tam mnohem více komunikace ze strany managementu a často se ve firmě i učí a není ani jisté, jestli tam zůstane nebo ne. Naopak na fulltime mají ti lidé větší cenu, takže pokud to umíš, určitě bych si řekl více, klidně 300 pokud to je hrubý a kdyby měli řeči, můžeš říct, že půjdeš na IČO.

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
20.1.2020 20:58
One of the most common causes of failure is the habit of quitting when one is overtaken by temporary defeat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.