IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar

Člen
Avatar
:29.11.2015 9:20

Ahoj všichni.
Dal jsem si na web reklamu od AdSense, v pohodě se zobrazuje a funguje, pouze neregistruje žádná zhlédnutí. Neprve jsem myslel, jestli to není tím, že reklamu zobrazuji při testování z vlastní IP (po prostudování AdSense Help jsem ale zjistil, že i taková by se měla započítávat, sic je to nebezpečné). První den mi navíc vzal pár zobrazení i z mé IP...

Problém se začal jevit reálným ve chvíli, kdy jsem stránku zobrazil z jiného zařízení, připojeného v jiné síti v jiném městě (pro ty, co by rýpali - prostě je to úplně jiné zařízení), několikrát, včetně kliknutí na reklamu. AdSense nic nezapočítal.

Ne, účet není deaktivovaný, a celé je to tím více divné, že Analytics registruje zhlédnutí. Nemáte tip, čím by to mohlo být? Předem děkuji.

 
Odpovědět
29.11.2015 9:20
Avatar

Člen
Avatar
Odpovídá na
:29.11.2015 10:10

Pokud nepoužíváš model PPV - Pay Per View, hledění na vlastní reklamy by vadit nemělo. Na klikání ale pozor, a to jak ze svého počítače, tak z cizího - Google to tu všechno indexuje. ;) Než se nasazené Googlí služby zmátoří, většinou to chvíli trvá, takže já bych pár dní počkal.

 
Nahoru Odpovědět
29.11.2015 10:10
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.