Avatar
Elisse
Člen
Avatar
Elisse:31.10.2016 18:01

Zdravíčko, rád bych se zeptal na pár věcí a budu rád za případné názory.

Již nějakou dobu pracuji na zmíněné hře, kde se jedná o server a více klientů a stále se kupí víc a víc práce. A tak jsem začal uvažovat, že do toho zainvestuji a spíše ji zadám jako zakázku.

Rád bych se zeptal na názory, kolik taková věc může vůbec stát.

Projekt bych ocenil ideálně v .Netu, vzhledem k tomu, že nejde o žádnou hardcore grafickou záležitost bych v tom neviděl problém, nebo existují levnější varianty co se týče prostředí nebo jatyka?? Aneb pokud umožňují např jednoduchý a rychlejší vývoj?

Pro klientskou část může být využit klidně nějaký hotový engine, který drasticky urychlý vývoj, od Monogame klidně po Unity.

Do serverové části bude určitě třeba zapojit nějakou databázi, pač půjde o uživatele, postavičky atd. atd.

Hra je v podstatě jednoduchá žádné obří světy,haldy modelů a animací , prakticky na styl Hearstone kterou považují za tu snadnější, 1v1 herní plocha a tahová klikačka mezi serverem a klientem s klidně horší grafikou. Hearstone snad můžete napsat prosím do googlu, kdo neví ať nemusím přikládat zbytečné obrázky :)

Osobně si myslím, že je to i projekt reálný pro 1-2 lidi i jednoho za případu nějaké dodané grafiky.

Moje závěrečná otázka je jak se může pohybovat cena takového projektu? 30tisíc? 100tisíc? Půl milionu?

Cílová by měla být hlavně platforma PC, ale ideálně bych source držel ve stavu aby se dal předělat na mobilní záležitiosti jako Android,iOS ...

Uvítám jakýkoliv názor, a budu rád, když se v případě jakékoliv nejasnosti zeptáte, děkuji mnohokrát! :)

 
Odpovědět 31.10.2016 18:01
Avatar
Elisse
Člen
Avatar
Elisse:2.11.2016 19:36

bump :-`

 
Nahoru Odpovědět 2.11.2016 19:36
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.