Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
swift week + discount 30
Avatar
Jan Lupčík
Supertvůrce
Avatar
Jan Lupčík:18.1.2020 21:28

Zdravím, nemá někdo zkušenosti s uzavíráním dohody o provedení práce s firmou, která má sídlo v Evropské Unii mimo Českou republiku, jmenovitě v Polsku?

Jsem ještě studentem a mám brigádu z domova. Bohužel firma, pro kterou pracuji, má sídlo v Polsku. Tudíž moje otázka zní. Funguje takto dohoda o provedení práce spolu s možností o podepsání slevy na daních? A případně kdo a podle které země tyto daně odvádí?

Moje příjmy samozřejmě nejsou vysoké, vejdu se do hranice 10,000 Kč za měsíc. Tudíž pokud ta možnost mezi zeměmi Evropské Unie tady je, rád bych jí využil :)

Odpovědět
18.1.2020 21:28
TruckersMP vývojář
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.