Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Lubomír
Člen
Avatar
Lubomír:26.5.2020 9:42

Čau,

mám dotaz, ve firmě momentálně hledáme developera na vytvoření velkého e-commerce řešení. Musí to být něco nadčasového a potřebujeme, aby e-shop vydržel aktualizovaný několik let. Máme teď před sebou finální výběr - Etnetera, oXyshop, Shopsys a jako poslední Beecom. Každý z nich má několik plusů a mínusů, každý z nich využívá jiný typ frameworku. Náš e-shop je opravdu velký, obratově je to několik stovek milionů ročně. Co by pro Vás hrálo nejdůležitější roli při výběru takového developera? Jde tu opravdu o maličkosti, máme popsán framework, máme od každého z nich jasně danou roadmapu, popsaný vývojářský tým, zajištěny poplatky, používané technologie a teď už spíš hledám něco, co jsme třeba přehlédli. Budu rád za každý Váš názor. Samozřejmě jsme si zjistili i reference od ostatních firem a opravdu je to teď na hození kostkou. Proto by mě zajímalo pouze to, co by pro Vás bylo důležité. Díky moc. :)

 
Odpovědět
26.5.2020 9:42
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.