Aktuálně: Postihly zákazy tvou profesi? Poptávka po ajťácích prudce roste, využij slevové akce 80% výuky zdarma!
birthday
Avatar
tbartolen
Člen
Avatar
tbartolen:6.1.2016 19:44

Zdravím, dělám webovky, většinou pro kamarády a tak podobně, a většinou jen přes wordpress. Jde o stránky pro různé firmy. Většínou si říkám o cenu v rozmezí od 2 - 5 tisíc korun, podle náročnosti a nároků klienta. Teď mě ale jedna pizzerie požádala o dlouhodobou správu stránek (Přidávání jídelníčků) a facebook accountu (online reklama na FB, marketing, a tak dále) ...nejsem si uplně jistý, jakou měsíční taxu za tohle nasadit, jestli se to pohybuje v rámci stovek, tisíců...nebo jak... neznám nikoho kdo by tuhle službu provozoval a proto děkuji za radu.

Odpovědět
6.1.2016 19:44
Navštiv www.fb.com/skkelticz
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
shaman
Člen
Avatar
Odpovídá na tbartolen
shaman:7.1.2016 1:26

Ja by som sa spytal pizzerie kolko je ochotna investovat a podla toho vytvoril plan co som ochotny spravit za tu sumu. Pristup z druhej strany je ze stanovis cennik za kolko budes robit jednotlive ukony a tie im oznamis. Oni si sami spravia usudok za co su ochotny platit. Dolezite je, aby klient dostal za svoje peniaze dostatok prace a na druhej strane aby si ty nerobil veci za peniaze za ktore to nechces robit.

Ja to robim tak, ze mam hodinovu sadzbu a predpokladam kolko mi jednotlive ulohy zaberu cas. Tento cas vynasobim hodinovou sadzbou a pridam 30 - 50%. Tuto cenu oznamim klientovi. Mam skusenost ze ked poviem ze nieco bude trvat 2 dni a spravim to za 3 dni a nakoniec klient ma este pozmenovacie poziadavky na pol dna tak som vlastne pracoval 3.5 dna za 3 dnovy plat. To je fer.

Nahoru Odpovědět
7.1.2016 1:26
try {...} catch (Exception ignored) { echo " ¯\_(ツ)_/¯ "; }
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.