Geek tričko zdarma Týden návrhu sw
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde
Využij až 80% slevu na kurzy Návrhu Software
Avatar
Vizitkovač
Člen
Avatar
Vizitkovač:21.2.2018 18:48

Ahojte všichni,

nedavno jsme spustili náš nový projekt - Vizitkovač - a já bych se chtěl zeptat jednak na váš názor ale hlavně by mě zajímala konstruktivní kritika na náš web.

Jsme parta grafiků (v oboru se pohybujeme cca 4 roky a všichni jsme pracovali v reklamních nebo kreativních agenturách jako grafici), která má bohaté zkušeností s tiskovinami a grafikou obecně. Vizitkovač jsme založili proto, že jednak jich máme za sebou již spoustu a jednak jsme odpůrci univerzálních šablon a přemrštěných cen grafických studií.

Principem Vizitkovače je dodat produkt co možná nejrychleji (max do 24 hodin) za rozumnou cenu a ušetřit zákazníkovi peníze při tisku, protože poslat návrh vizitiky do tiskárny zvládne každý a nevidíme důvod, proč by z každé vizitky měla agentura brát 50%, když udělají to stejné, co může udělat i zákazník - pošlou návrh do tiskárny.

Chápeme, že jsou lidé, kteří si raději připlatí, aby se o to nemuseli starat, proti tomu nic nemáme, ale drtivá většina lidí ani neví, že by mohli ušetřit spoustu peněz, kdyby si to zařídili sami. A věříme, že pokud se to lidé dozví, hodně z nich bude šťastných za tuto možnost. Nehledě na to, že u nás si zaplatí za návrh, který dělají profi grafici z oboru a dostanou kompletní tisková data, se kterými si mohou nakládat jak chtějí, aniž by nám za to museli někdy v budoucnu ještě platit - což agentury téměř nikdy neposkytnou. A jestli zaplatíte za tisk 5 000 Kč nebo 10 000 Kč, je sakra rozdíl.

Proto Vás prosím o názory, tipy co zlepšit, udělat jinak, prostě o konstruktivní kritiku.

Děkuji mockrát

Vizitkovač
muj@vizitkovac.cz
www.vizitkovac.cz

 
Odpovědět 21.2.2018 18:48
Avatar
Timotej.Rybar
Redaktor
Avatar
Timotej.Rybar:22.6.2018 9:51

Za mňa super nápad :) trvalo mi relatívne dlho než som si uvedomil ako relatívne slušne sa webnode zlepšil.

K veci, agentúry ako také neznášam ale váš nápad by mohol elegantne prezentovať dizajnerov vizitiek (za určitú maržu pre vás?) a spájať ich s vašimi zákazníkmi.

Nebol by odveci ani user-friendly online design tool či už len pre umiestnenie prvkov na vizitke a následne submitnutie do databázy. Časom už len kúpit vlastnú tlačiareň a ste vysmiaty :)

Držím palce!

Nahoru Odpovědět  +2 22.6.2018 9:51
Karma
Avatar
Vizitkovač
Člen
Avatar
Vizitkovač:22.6.2018 10:17

Super nápad, děkuji za feedback :-)

Dominik
Vizitkovač

 
Nahoru Odpovědět  +1 22.6.2018 10:17
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.