Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Swiftu. Zároveň využij výhodnou slevovou akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount 30 + hiring
Avatar
Sebastian
Člen
Avatar
Sebastian:28.4.2019 23:07

Ahoj všichni!

Dneska jsme s kolegou releasnuli šikovnou jednoduchou webovou aplikaci, která vám poskytne krásný jednoduchý přehled zpráv. Pokud se vám líbí myšlenka toho, mít svoje hlavní zprávy na jednom přehledném místě, rozhodně jí vyzkoušejte!

Oproti jiným RSS čtečkám, tato využívá dashboardu, který může mít více tabů, aby bylo možné rozdělit větší množství zpráv do tématických skupin. Zároveň není určená k tomu, aby si obsah uživatel četl uvnitř, ale k tomu, by získal přehled o obsahu a zvolil si jaké články chce navštívit (případně je označil k přečtení na později) a jaké ne. Je rychlá, plně responsivní a dobře funguje i na telefonu a tabletu.

Ač se to nemusí na první pohled znát, je za ní schováno hodně práce. Ačkoli funkční prototyp trvalo naprogramovat asi 3 dny, celé 3 měsíce intenzivní práce trvalo udělat z toho skutečnou službu, prakticky neomezeně škálovatelnou do budoucna.

Je to sice placená služba, ale myslím, že ještě bude trvat celé měsíce než začneme přijímat platby, takže si jí klidně bez obav nezávazně vyzkoušejte :) Ani potom nebude nijak drahá, asi 2 € na měsíc.

Plánujeme brzy přidat snadný výběr feedů, aby se služba zpřístupnila i těm, kteří neví co RSS je a jak s ním pracovat. To nám ale ještě pár dní až týdnů zabereme.

Máte chuť si jí vyzkoušet? Budeme rádi, pokud nám napíšete feedback, případně nám napsali o chybkách, na které se vám podařilo narazit, pokud takové budou.

Co si o službě myslíte? Dokázali byste si jí představit používat?

 
Odpovědět
28.4.2019 23:07
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.