Geek tričko zdarma Geek tričko zdarma
Hledáme grafika na pohodovou brigádu v Blenderu nebo programátora na hry v PyGame. Máš zájem? Napiš nám na redakce [zavináč] itnetwork.cz!
Tričko zdarma! Stačí před dobitím bodů použít kód TRIKO15. Více informací zde

Diskuze: Rosselo - Krásná a jednoduchá webová RSS čtečka. Releasnuto dnes! Otestujte si jí :)

Aktivity (1)
Avatar
Sebastian
Člen
Avatar
Sebastian:28. dubna 23:07

Ahoj všichni!

Dneska jsme s kolegou releasnuli šikovnou jednoduchou webovou aplikaci, která vám poskytne krásný jednoduchý přehled zpráv. Pokud se vám líbí myšlenka toho, mít svoje hlavní zprávy na jednom přehledném místě, rozhodně jí vyzkoušejte!

Oproti jiným RSS čtečkám, tato využívá dashboardu, který může mít více tabů, aby bylo možné rozdělit větší množství zpráv do tématických skupin. Zároveň není určená k tomu, aby si obsah uživatel četl uvnitř, ale k tomu, by získal přehled o obsahu a zvolil si jaké články chce navštívit (případně je označil k přečtení na později) a jaké ne. Je rychlá, plně responsivní a dobře funguje i na telefonu a tabletu.

Ač se to nemusí na první pohled znát, je za ní schováno hodně práce. Ačkoli funkční prototyp trvalo naprogramovat asi 3 dny, celé 3 měsíce intenzivní práce trvalo udělat z toho skutečnou službu, prakticky neomezeně škálovatelnou do budoucna.

Je to sice placená služba, ale myslím, že ještě bude trvat celé měsíce než začneme přijímat platby, takže si jí klidně bez obav nezávazně vyzkoušejte :) Ani potom nebude nijak drahá, asi 2 € na měsíc.

Plánujeme brzy přidat snadný výběr feedů, aby se služba zpřístupnila i těm, kteří neví co RSS je a jak s ním pracovat. To nám ale ještě pár dní až týdnů zabereme.

Máte chuť si jí vyzkoušet? Budeme rádi, pokud nám napíšete feedback, případně nám napsali o chybkách, na které se vám podařilo narazit, pokud takové budou.

Co si o službě myslíte? Dokázali byste si jí představit používat?

 
Odpovědět  +2 28. dubna 23:07
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.