Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Pepa Čížek
Tvůrce
Avatar
Pepa Čížek:11.3.2021 20:30

Ahoj,
dal jsem tento příspěvek i na jiné forum, ale nejsem si jist, zda správně, tak se ptám i zde. Omlouvám se za duplicitu,

prošel jsem Základní konstrukce jazyka Java bez nějakých větších zádrhelů, jenže momentálně jsem poměrně pracovně vytížen a mám na studium tak 1-3 hodiny denně občas 0 vzhledem k tomu, že podnikám a tlačím to do volného času. Chtěl bych radu v čem bych měl intenzivně pokračovat zda v JAVĚ nebo začít PHP nebo případně něco jiného (JAVA a PHP jsem dle informací vyhodnotil jako nejvhodnější pro podnikání nebo práci). V mojí situaci nemůžu přesedlat ze dne na den potřebuju u toho pořád pracovat abych mohl nějak pozvolna přejít na tento obor. Baví mě to, chtěl bych to dělat, ale nevím jestli to takhle lze zvládnout. Kvůli zkušenostem jsem ochotný po absolvování kurzu zde na stránkách programovat někde něco zdarma, zadané úkoly nebo za almužnu nebo něco takového k získání zkušeností. Preferuji práci z domova radši než zaměstnání i když chápu, že je to asi těžko možné pro začátečníka, je to z důvodu, že bydlím v Jihočeském kraji docela odříznutý od ruchu velkoměst a jsem od Č. Budějovic 35 km vzdálen (největší a nejbližší větší město), proto bych nerad dojížděl, každopádně kdyby to byla nutnost, tak bych snesl i zaměstnání v ČB (to není poptávka, jen konstatuji). Domluvil jsem se s kamarádem, který by taky chtěl začít programovat (mimochodem oba máme základy ze střední školy, ale to je vcelku nepodstatné bych řekl) a spolu bychom si drželi nějakou morálku progresu, podporovali se a pomáhali si v hledání informací - něco jako anonymní alkoholici :-D .

Díky za pomoc a informace.

 
Odpovědět
11.3.2021 20:30
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.