Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Pythonu. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
David V.
Člen
Avatar
David V.:6.1.2016 22:48

Dobrý den,

chtěl bych se naučit tvořit aplikaci, rozmýšlím konkrétně na hře a mám i konkrétní nápady.

Potřebuji hlavně poradit v jaké enginu dělat vývoj . Ze školy umím Delphi, částečně Javu, PHP. Dlouho jsem nic nedělal, cca 1,5 roku. Příležitostně jsem jsi přivydělával tvorbou stránek. Chci se do toho dostat znova, klidně se i nějaký ten jazyk doučit. K tomu samozřejmě postupně i grafiku, na ni jsem jsi vybral Blender, snadno dostupný a téměř profesionální nástroj.
Mám vybrané enginy: AppGameKit a Unity 3D uvažoval jsem i nad Gamemaker, ale jeho pořizovací cena je veliká. Navíc na Unity 3D jsem našel české návody. Chtěl bych, aby aplikace byla na více zařízení, na což jsou výborné první dva. ;-)

Děkuji za odpověď, doporučte mi prosím nějaké řešení a pokud by se i někdo našel na třeba doučování, klidně může (Zlínský kraj - UB,UH). Nebo jaký kurz třeba i online podobný tomuto: http://www.itnetwork.cz/…679314063e34
;-)

 
Odpovědět
6.1.2016 22:48
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.