Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Milan Řehoř:29.6.2019 13:46

Ahoj, s bratrem tvořím online hru, kterou plánujeme brzo publikovat. Všechny modely, skripty si vytváříme dle sebe a od nikoho nekopírujeme. Jen pár textur máme s free stránek, které jsou zdarma i ke komerčnímu použití. O co mi jde je to, co je nutné pro právní ošetření hry? Tím myslím například to, zda je nutné PEGI, pokud jo, tak stačí když si dáme např PEGI 12, nebo se to musí řešit přes nějakou komisi, která to vyhodnotí? Pak můžeme si například nějak právně ošetřit některé věci nebo to není možné? Tím myslím to, že aby se nestalo to, že někdo stáhne naší hru a začne ji publikovat za svou..nebo že si stáhne naše modely, použije naše skripty, které následně bude publikovat atd..? Nejsme žádné profi studiu, děláme to rádi ve volném čase, ale i přesto bych si to nějak pojistil, jinak by to byla škoda (když jsme tomu věnovali čas a úsilí). Budu rád za jakékoli rady. :-)

 
Odpovědět
29.6.2019 13:46
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.