Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: [bez názvu]

Aktivity
Avatar
Honzik30
Neregistrovaný
Avatar
Honzik30:30.8.2012 1:59

Objevil jsem nový nástroj na tvorbu her, který jsem prvně zeuměl ani náhodou, ale teď jsem do něj více pronikl jen chci dodat že verze pro PC vypadá malinko jinak než pro Maca ačkoliv Stencyl, jak on se jmenuje pracuje v Javě, tudíž by měl být stejný, ale k věci je to nástroj na tvorbu flashovek jméno je stencyl a je to novinka která trochu byla známá v roce 2008 ale teď se rozproudila naplno a chystá se i verze která kromě SWF umí i HTML5. Zkusil jsem v tom isometriku kde se přejíždí krávy je to ptákovina, kterou jsem vymyslel na základě druhého levelo Carmageddonu 1 for DOS, hra trvá jen několi vteřin má skore pseudo3d autíčk os texturou a na konci po dosažení všech 12ti bodů čeká překvapení ale nemohu ho prozradit pak by ta hra byla o ničem, není to hra jako taková, její cíl je trochu jiný však poznáte sami http://html5hry.ic.cz/…mageddon.swf pokud máte někdo srdeční vadu či astma nedohrávejte hru do konce a skončete na 11ti bodech.

 
Odpovědět
30.8.2012 1:59
Avatar
Raiper34
Tvůrce
Avatar
Raiper34:30.8.2012 16:10

Stencyl poznám, bohužial to je hnus :/ Flash je na ústupe, to "prorgamovanie" je dosti divné..... Kedysi som to skúšal ale nič ma neohromilo. Pozri pre zaujimavosť porovnanie : http://www.scirra.com/…d-vs-stencyl , skončil na predposlednom mieste ;)

Nahoru Odpovědět
30.8.2012 16:10
Posledná vydaná hra: http://www.islandsoft.cz/index.php?art=hra-akcna-space-resistance
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.