Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
basta74
Člen
Avatar
basta74:17.1.2014 10:23

Ahojte řeším problém a narazil jsem na skutečnost, která moje původní řešení staví do nemožného stavu.
Mám webovou aplikaci, která pracuje s cca 15-ti interními kalendáři a jako bonus jsem chtěl své virtuální kalendáře spárovat s google kalendáři. Vytvořil jsem si google účet, aktivoval aplikaci ApiCalendar a programově spojil s google účtem.

scopes.Add(Ca­lendarService­.Scope.Calendar);
var secret = new ClientSecrets();
secret.ClientId = "nejaky klic";
secret.ClientSecret = "nejaky jiny řetězec";
UserCredential credential = GoogleWebAutho­rizationBroker­.AuthorizeAsyn­c(secret, scopes, "mujučets aplikaci@gmail.com", CancellationTo­ken.None, new WebDataStore("~/Ap­p_Data")).Resul­t;

var initializer = new BaseClientSer­vice.Initiali­zer();
initializer.HttpCli­entInitializer = credential;

initializer.Ap­plicationName = "Calendar API";
CalendarService service = new CalendarServi­ce(initializer);

Kód není důležitý, protože funguje. ALE. Jde o to, že jsem spoléhal na to, že se přihlásím k onomu účtu a budu pracovat s jeho kalendáři. jenže google mě na stránce, kde se se službou pracuje,požádá o přihlášení aktuálního uživatele a zobrazuje kalendáře. ALE JEHO. Netušíte jak udělat aby program pracoval jen s kalendáři oné aplikace. Děkuji předem Radek B.

Editováno 17.1.2014 10:25
 
Odpovědět
17.1.2014 10:23
Avatar
MrPabloz
Člen
Avatar
MrPabloz:17.1.2014 12:01

Nestačí udělat, že ta aplikace bude právě jeden uživatel a potom se bude přistupovat jen k tomu uživateli(aplikaci) ?

Nahoru Odpovědět
17.1.2014 12:01
Harmonie těla a duše, to je to, oč se snažím! :)
Avatar
basta74
Člen
Avatar
basta74:17.1.2014 12:58

No o to se právě snažím. A byt mu předávám jen jeden účet na kterém jsou kalendáře tak on k nim přistupuje přes účet přihlášeného uživatele. Možná používám způsob který je určen právě pro několik. Zatím jsem nepřišel jak nastavit konektor nebo Gogle-aplikaci tak aby komunikovala jen s jedním uživatelem.

 
Nahoru Odpovědět
17.1.2014 12:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.