Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: Business Analytik vs. Business Intelligence Analytik

Volná diskuze Business Analytik vs. Business Intelligence Analytik

Aktivity (1)
Avatar
Tomáš Oláh:16.5.2016 18:39

Zdravím,

Zajímalo by mě, jestli si člověk vydělá víc jako BI analytiky nebo jako Business analytik. Nevíte někdo jak se pohybují jejich ocenění? Podle mého si BI analytik vydělá více. Obě odvětví mě lákají (v současné době dělám jako junior v BI), proto se ptám.

Jasně. Vím, že záleží jak je daný člověk dobrý v tom co dělá a u jaké je společnosti. Bavíme se čistě teoreticky.

Díky za komentáře. Mějte se

 
Odpovědět 16.5.2016 18:39
Avatar
Robert Poč
Člen
Avatar
Robert Poč:17.5.2016 15:46

Čistě teoreticky si šikovný zedník vydělá více než blbý vysokoškolák.

 
Nahoru Odpovědět  ±0 17.5.2016 15:46
Avatar
Odpovídá na Tomáš Oláh
Jan Zedníček:15. září 1:21

Ahoj,

nějakou dobu jsem pracoval v business intelligence nejprve jako takový hybrid kdy jsem dělal "papírově" finančního controllera, ale reálně jsme měli pod správou celou reporting sql server databázi a BI tools (reporting services, integration services). Pak jsem dělal čistě BI developera.

Pokud můžu posoudit, tak při podobné senioritě si vydělá BI profík více. Navíc aktuálně je velký nedostatek business intelligence profesionálů. Dal jsem si práci a vypracoval na téma BI developer článek (MS tech), který shrnuje co by takový člověk měl umět a kolik tak může brát. MS BI Developer skill set – seznam znalostí a dovedností

 
Nahoru Odpovědět 15. září 1:21
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.