Black Friday Black Friday
Black Friday výprodej! Až 80 % extra bodů zdarma! Více informací zde
Avatar
Aleš Fišer
Člen
Avatar
Aleš Fišer:10. května 22:17

Ahoj,
poptávám už delší dobu pomoc týkající se zákl.cisco příkazů pro router a switch.Jsem studentem VŠ a jedná se o přípravu na test,tzn.opravdu nic těžkého,ale kvůli nemoci jsem bohužel některé hodiny zameškal a teď se trochu ztrácím.Mám k dispozici zkušební test,můžu popřípadě poslat.Ideální by samozřejmě bylo,kdyby měl dotyčný např. u sebe i router a switch na vyzkoušení a doučování proběhlo u něj,ale to už bych chtěl přeci jenom hodně.Kdyby měl někdo zájem,nebojte se prosím ozvat nebo mi případně doporučit někoho o kom víte že by byl ochotný mi případně pomoci.Jednalo by se v podstatě o klasické doučování.Vážím si Vašeho času a byl bych ochoten Vám dle domluvy i zaplatit.

Děkuji za případné odpovědi.

 
Odpovědět 10. května 22:17
Avatar
Odpovídá na Aleš Fišer
Michal Zoubek:11. května 8:03

Kdybys náhodou nikoho nesehnal, doporučuji kombinaci youtube tutoriálu a Cisco Packet Tracer :). V simulaci si můžeš vyzkoušet různá nastavení sítě, různé příkazy, posílat pakety atd...

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět 11. května 8:03
Java? K snídani...
Avatar
Aleš Fišer
Člen
Avatar
Aleš Fišer:11. května 10:29

Díky za tip , už stahuju,tak věřím že pomůže :)

 
Nahoru Odpovědět  +1 11. května 10:29
Avatar
Odpovídá na Aleš Fišer
Michal Zoubek:11. května 21:17

Jde to označit jako řešení? :DD

Nahoru Odpovědět 11. května 21:17
Java? K snídani...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 4.