Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: Co se učit dál?

Volná diskuze Co se učit dál?

Aktivity (1)
Avatar
Kryštof Macek:5.10.2016 22:50

Zdravím,
studuju druhý ročník nejmenované IT střední v brně , ale výuka programování mě nějak nenaplňuje. Poznal jsem, že ve škole to člověka asi opravdu nenaučí, tak jsem se před pár měsíci tak nějak začal učit sám, dobrým zdrojem mi byla například microsoft virtual academy, né že by ITnetwork nebyla , ale výuka formou videí si získá daleko více mé pozornosti, než text. Začal jsem se učit základy C# prostřednictvím konzolových apliakcí, pak jsem přešel k UWP, tedy aplikace pro windows 10, udělal jsem si nějaké jen tak pro sebe nebo třeba pro účely dnů otevřených dveří na naší škole, učitelé tu snahu ocenili. Chtěl bych se teď přesunout někam dál,ale nevím si moc rady, buď mě napadlo koupit si předplatné zde http://devu.com a začít s ASP.NET a nebo se učit dělat aplikace na android v prostřednictvím Xamarinu. Myslím, že by mě bavilo obojí, ale nevím co je pro mě lepší, čím líp navážu nebo co mi dá víc.

Budu rád za každou radu :)
Díky moc

 
Odpovědět 5.10.2016 22:50
Avatar
Lako
Člen
Avatar
Odpovídá na Kryštof Macek
Lako:5.10.2016 23:25

Máš ze svého UWP snažení nějaké výstupy? Docela by mě to zajímalo.
ASP.NET je velká porce. Zvláště teď, když se to tak nějak přesouvá do multiplatformnosti.

Pokud máš chuť a nějaký čas, zkusil bych vytvořit nějakou aplikaci, která má vážně smysl. Jestli se ti líbí UWP, tam je prostoru dost (nepříliš skutečně kvalitních aplikací). Je to vlastně jedno, kterou technologii zvolíš. Jenom aby byla trochu progresivní (tzn. neumírající).

Také se můžeš nechat někde zaměstnat...

Nejlepší je dělat něco smysluplného, to ti dá nejvíc.

 
Nahoru Odpovědět 5.10.2016 23:25
Avatar
Odpovídá na Lako
Kryštof Macek:6.10.2016 18:43

https://www.microsoft.com/…9nblggh4xjhx Nejsem na to zrovna hrdý, dělal jsem ji pro školu.. No já právě s tím UWP nevím jakou má budoucnost, na mobilech to skončí úplně a na počítačích mi přijde že moc lidí aplikace ze storu nestahuje.. Ale třeba to chce jen čas :)

Editováno 6.10.2016 18:44
 
Nahoru Odpovědět 6.10.2016 18:43
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.