IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Aimia
Tvůrce
Avatar
Aimia:1.1.2013 19:53

Zdravím,
už nějaký čas se věnuji vývoji flash her([url=http://www­.aimia.cz]www­.aimia.cz[/ur­l]) a píši blog [url=http://blo­g.aimia.cz]blog­.aimia.cz[/ur­l]. Mám v plánu prezentovat své zkušenosti s vývojem. Začal jsem sérii článků o vývoji flash her, je tam pár dalších článků týkajících se i vývoje pro Android atd.

Odborné články jsou dost časově náročné a tak jsem se chtěl zeptat, jestli je o ně vůbec zájem. Napiště mi, jestli vás téma zajímá, vaše názory, uvítám jakékoliv nápady, co byste si rádi přečetli, jaká forma tutoriálů vám nejvíc vyhovuje apod.

Pište tady, nebo mi můžete zaslat email na [b]info(zavináč)a­imia.cz[/b]

Odpovědět
1.1.2013 19:53
http://www.aimia.cz/cz/ - Nezávislý herní vývojář - http://blog.aimia.cz
Avatar
David Čápka Hartinger
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Aimia
David Čápka Hartinger:1.1.2013 20:02

O Android by byl určitě zájem, jednak tu toho o něm moc není a také je to zajímavá technologie. Myslím, že by se hodil vůbec popis filozofie systému a také nějaké praktické věci, co je potřeba k distribuci aplikace, jak funguje GooglePlay atd. Flash je v dnešní době již překonaný HTML 5, ale určitě by se také ještě čtenáři našli.

Nahoru Odpovědět
1.1.2013 20:02
You are the greatest project you will ever work on.
Avatar
Aimia
Tvůrce
Avatar
Aimia:3.1.2013 5:20

Díky za tip. Na Android se zas tak moc nezaměřuji, mám v hlavě pár článků týkajících se vývoje https://play.google.com/…apps/details?… ale do velké odbornosti se pouštět nemůžu.

Co se flashe týče, podle mě překonaný ještě není. To že je HTML5 nový moc neznamená, dokud jej pořádně nezačnou využívat herní servery.

Nahoru Odpovědět
3.1.2013 5:20
http://www.aimia.cz/cz/ - Nezávislý herní vývojář - http://blog.aimia.cz
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.