Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
HAPPY DAY
Člen
Avatar
HAPPY DAY:23.6.2012 13:39

ahoj
není to dávno co jsem přemýšlel o tvorbě her.
jednou jsem našel pěkný Framework XNA a tutoriál na tvorbu her v něm. aktuálně hledám pro hru dobrého 3D grafika. může ovládat tyto nástroje (abych si to mohl otevřít a prohlédnout):
Cinema 4D, Blender, 3Ds Max, 3Ds Dos (pokud ještě někdo používá :D) a Rhinoceros.
hra má být rychlá, akční a z prvního pohledu.
rozlišuje se na 3 úrovně, kde jsou mapy.
úkolem hráče je začít vojenskou kariéru a hned je poslán na boj do džungle. potom pokročí a bojuje v poušti, a nakonec musí čelit rychlosti a nebezpečí měst a také bude jako mariňák.

od grafika čekám, řekněme hlavně trpělivost. tato hra je, i když se to nemusí zdát, velmi náročná na grafiku, a hlavně aby grafika nějak vypadala. animaci nepotřebuji. tu si udělám v kódu. hlavní je, kvůli XNA, že formáty musí být převedeny na .fbx, nebo .x nevím proč, ale .3ds
nějak nejde :(

doufám, že se někdo najde :D
pěkný den:D:D:D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D­:D:D:D:D:D:D:D:D:D:D

Odpovědět
23.6.2012 13:39
Kdo pozdě chodí, sám sobě škodí (AUTOR: já)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.