IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Hledám doučování algoritmizace(Pascal)

Aktivity
Avatar
Sanchez
Neregistrovaný
Avatar
Sanchez:25.4.2012 10:34

Ahoj, jsem studentem prvního ročníku VŠ, a hledám někoho,nejlépe z Prahy, kdo by mě uvedl do praktické části algoritmizace. Teorii vesměs ovládám, ale implementaci nezvládám ani trochu. Teď mám na krku ročníkovou práci, a nemám tušení jak na ni.

Průběh bych si představoval asi takhle: někde bychom si spolu sedli, ať už u tebe doma, či někde v kavárně (To nechám na tobě). A vypracovali by jsme spolu moji ročníkovou práci stylem že jí budu do svého počítače psát já a ty mi budeš říkat co, jak a proč a odpovídat na moje všetečné otázky. Cílem tohoto doučování je tedy 1) Vypracování mé ročíkové práce a
2) Zlepšení mého chápání implementace algoritmů

A o co se jedná v této práci? Jde o program, který najde řešení jednoduché hry pomocí A* algoritmu. (Odkaz na Wikipedii: http://goo.gl/FzJIO) Tato hra není příliš složitá - našel jsem kód pro tuto úlohu na internetu a jedná se přibližně o 600 řádků. Vstup a výstup bohatě stačí pouze do konzole.

Hodilo by se mi to pokud možno co nejdříve. Nabízím 250kč za 60 min.

Nabídky pište na jonathanjelinek@seznam.cz, díky :)

 
Odpovědět
25.4.2012 10:34
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.