Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
charmander.m
Člen
Avatar
charmander.m:16.12.2012 14:57

Ahojte všichni! Mám cíl vyrobit hru s názvem: Ninja no shind! Ten název je Japonsky protoze chdim na Japonštinu a znamená to Ninjova smrt ale ted to hlavni: Skusili jsme to pres GM a celkem to fakalo ale chyba... Grafika hrozna a mluvení tez! Já jsem to kamosovi prodal za 50Kc a byl z toho natčený že jsem tuhle hru udelal ale to mi nestaci... Pomocte mi pls! :(

 
Odpovědět
16.12.2012 14:57
Avatar
Petr Nymsa
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na charmander.m
Petr Nymsa:16.12.2012 15:55

Určitě je pěkný že se o něco snažíš :). Ale, na hru s grafikou od Gothicu, nebo lépe řečeno od jakýkoliv moderní hry, nebudeš stačit sám. Na vývoji se podílí několik programátorů, game designerů a hlavně grafiků. I když budeš dobrý ve všem, bude ti chybět asi to nejduléžitější finance. NA hry tohoto typu se využívají hotové a velmi propracované enginy (Unreal engine, CryTek engine, Source engine,...). Spíše bych se soustředil an jonou věc. Udělej hru která nebude mít suprovou grafiku, ale bude mít něco, co dnešní hry nemají, duši!. Hra, která tě připoutá a nepustí. Dnešní hry jsou akorát ždímačkou peněz a nic jinýho. Jsou vyjímky, ale těch je málo. Udělej něco originlního, něco co tu ještě není ;) Přeji hodně štěstí s vývojem :)

Nahoru Odpovědět
16.12.2012 15:55
Pokrok nezastavíš, neusni a jdi s ním vpřed
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.