Black Friday je tu! Využij jedinečnou příležitost a získej až 80 % znalostí navíc zdarma! Více zde
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
BF extended 2022

Diskuze: Jak při přístupu z mobilu na webový server předstírat, že jde o PC?

Aktivity
Avatar
altern
Člen
Avatar
altern:24.1.2021 23:49

Facebook nedávno úmyslně (na oznámení o chybě nereagoval opravou a z webu pro mobily poté odstranil i tlačítko pro messenger) zablokoval používání messengeru z webových prohlížečů v mobilech - při pokusu otevřít v mobilu messenger se objeví klasická hláška „Některé funkce nejsou k dispozici“:
https://mobile.facebook.com/messages/

Instalovat aplikaci pro Facebook kamkoli považuji za ještě víc rizikové, než Facebook používat (po instalaci aplikace do mobilu mi tato aplikace vykradla všechny kontakty, i když jsem funkci načtení kontaktů okamžitě po instalaci aplikace zakázal; taky jsem si v instalátoru aplikace prohlédnul adresy, na které jsou data odesílána...).

Pokud v mobilu zadám adresu https://www.facebook.com, jsem okamžitě přesměrován na https://mobile.facebook.com.

Nejsem v ICT tak dobrý, abych věděl, na základě čeho server identifikuje zařízení a už vůbec ne dost na to, abych dokázal ten identifikátor změnit.

Někdo poradí?

P.S.: Na Facebooku nejsem z vlastní vůle, ale kvůli skupině dobrých přátel, které o jiné komunikační alternativě nemám šanci přesvědčit, takže „změň lokál“ za radu opravdu nepovažuji :-D

 
Odpovědět
24.1.2021 23:49
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.