IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Starossta
Neregistrovaný
Avatar
Starossta:3.7.2012 19:14

Dobrý den, mé jméno je Starossta. Jak jistě víte, na Youtube je hodně lidí, co nahrává let's playe, a já bych byl rád mezi nimi. Tak jsem se rozhodl, že natočím pro začátek také nějaká videa. Ano, některé ohlasy byly dobré a některé záporné, bohužel nemám tolik odběratelů, kteří by mě podporovali nebo mi radili, co bych měl vylepšit. Zde vám posílám svůj odkaz na mé první dabované video http://www.youtube.com/watch?… . Přeji příjemnou zábavu a budu se na vás těšit.

na kanále mam i víc videíí.

 
Odpovědět
3.7.2012 19:14
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na
matesax:3.7.2012 19:36

Bohužel toto skutečně nepatří mezi ty lepší kousky. První věc - dokud z tebe nebude profík, musíš si to pořádně připravit - tak se vyvaruješ vycpávkovým slovům a zvukům + opakováním. Co se týče tvého pomocného eee - je jasné, že jej používáš v normální řeči hodně často - takže toho se rozhodně zbav - cvičit, cvičit, cvičit,... Jedná se o základní chyby. Když už se někde spleteš sjeď daný kus znovu (tak aby se to dalo střihnout - tedy s pomlkou) a pak to sestříhej. Dále proslov musí být razantnější a jasný - tady se odráží ta připravenost. Dělej pomlky, kde by měli být - a stejně tak pracuj s tótinami - u otázek atp., ... Též si pohraj s barvou hlasu - na tohle ti mohu doporučit trénovat lidové písně - Skákal pes, Pec nám spadla,... Najdi si svoji přirozenou polohu hlasu. Pracuj se slovní zásobou - text zkracuj - vypusť zbytečné informace - kde to půjde nahraď je termíny - když budou moc odborné - tak je vysvětlíš, ale dále jim již posluchači budou rozumět,... Vůbec nejlepší pro tebe by bylo alespoň pár lekcí z dramatického kroužku - či z obdobného - kde se právě toto cvičí. Našel bych toho více, ale nechci být nezdvořák - třeba z tebe bude jednou nový Jiří Hromada. :)

 
Nahoru Odpovědět
3.7.2012 19:36
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.