Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Nauč se s námi víc. Využij 50% zdarma na e-learningové kurzy.
discount week 50

Diskuze: nabízím zdarma webdesign

Aktivity
Avatar
kxmx
Redaktor
Avatar
kxmx:9.1.2014 18:41

Ahoj, jsem student střední školy, oboru sítě a programování, ale více se realizuji při navrhování designu. Letos mam maturitu a když vše dopadne dobře, maturuji z němčiny a vůbec ji neumím, budu si v červnu hledat práci a nejradši bych pracoval jako grafik. Nabídek práce je docela dost, ale chtěl bych získat ještě nějaké reference abych zvýšil své šance.

Proto nabízím zdarma vytvoření grafického návrhu webu nebo desktopové aplikace. Vytvoření návrhu mě stojí značné úsilí i nějaký ten čas proto bych nejradši aby byl design pro už zaběhlý projekt a ne někomu do šuplíku na potom.

Nic za to nechci, krom toho, když bude návrh vyhovovat, aby byl použit. Pokud se ovšem rozhodnete o dobrovolný příspěvek tomu se bránit nemohu.

Ukázky práce

devbook soutěž:
http://www.itnetwork.cz/…ts-webtvorba

návrh praktické maturitní zkoušky:
http://jpeg.cz/…09/jo3ta.jpg
http://jpeg.cz/…/09/La48.jpg

metalový label:
http://jpeg.cz/…09/q5vHa.jpg

náhodný gaming portal:
http://jpeg.cz/…09/GNjrI.jpg

 
Odpovědět
9.1.2014 18:41
Avatar
Pavel Mareš
Redaktor
Avatar
Pavel Mareš:9.1.2014 18:53

Ahoj, tvé návrhy vypadají opravdu dobře.
Můžeš mi říct kde bereš inspirace? Díky.

Nahoru Odpovědět
9.1.2014 18:53
Však ono půjde ...
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
kxmx
Redaktor
Avatar
kxmx:9.1.2014 19:24

ahoj, díky za pochvalu, za poslední 4 roky, kdy jsem realizoval několik projektů v oblasti hudby a her, jsem navštívil nespočet webových stránek, takže díky sledování pěkných webů jsem leccos vykoukal. Různé finty jak dělat stíny, jaké barvy použít, jak stránku rozložit to už mam zautomatizované.

Konkrétně co mě teď ovlivňuje je glitch art viz můj avatar. Jinak když se chci podívat na moderní stránky prostě zadám do googlu něco jako "modern webdesign" a mrknu na nový trendy.

 
Nahoru Odpovědět
9.1.2014 19:24
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.