Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se Javy. A zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme koordinátorku kurzů a programátora, 100% home office, 100% flexibilní. Prozkoumej aktuální pozice
discount week 30 - hiring
Avatar

Člen
Avatar
:24.5.2015 11:43

Mobile s PR1.3 zprovoznit "Developer Mode". Po zásahu do Ovi Store je telefon takřka nepoužitelný a tudíž na něj chci dát SailfishOS - telefon co mám je úplně čistý (prázdný) - ale pro instalaci potřebuji zapnout Developer Mode (aplikaci Terminal jsem do telefonu dostal, ale není použitelná bez Dev módu).

A tady je ten problém: Když chci zapnout Developer Mode, telefon se pokusí nainstalovat potřebné balíčky pro spuštění Developer Mode, ale pak vyskočí chyba, že server je nedostupný nebo že instalační balíčky nebyly nalezeny....

Zkoušel jsem tam dostat balíčky i z: https://openrepos.net/…veloper-mode, ale jediný co fungoval byl právě Terminál, který nainstalovaný mám...

Teoreticky by mela stacit zaloha od nekoho, kdo mel Dev Mode aktivovany a telefon si vse stahl, ze? Diky

 
Odpovědět
24.5.2015 11:43
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.