Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Nová hra Bobble Shooter

Aktivity
Avatar
Aimia
Tvůrce
Avatar
Aimia:21.2.2013 7:41

Dokončíl jsem svou další hru Bobble Shooter. Jde o Bubble Shooter klon - klasickou hru střílení barevných kuliček a jejich spojování. Těchto her je spousta(takže nic originálního) ale napadlo mě udělat survival mód této hry. V této modifikaci hry hrajete nekonečně dlouho(dokud se barevné míčky nedotknou spodní části hrací plochy.) Po určité době postoupíte do dalšího levelu a hra se trochu zrychlí. Cílem hry je udržet se co nejdéle a tak získat co největší skóre. Přímo ve hře vidíte tabulku s nejlepšími výsledky, tak můžete soutěžit s ostatními.

Můžete si ji zahrát tady: http://www.aimia.cz/…ble-shooter/

Hra je zdarma, můžete si ji stáhnout a umístit na své stránky...(stáhnete ji z mých stránek)

Odpovědět
21.2.2013 7:41
http://www.aimia.cz/cz/ - Nezávislý herní vývojář - http://blog.aimia.cz
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.