Pouze tento týden sleva až 80% na e-learning týkající se Kotlinu. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
kotlin week
Avatar
GasCan
Člen
Avatar
GasCan:3.1.2014 23:32

Pro všechny začínající programátory:
Hledám někoho, kdo začíná. Já také začínám a ve dvou je všechno lepší. Můžeme být tým a v budoucnu třeba uděláme velký projekt. Kdo ví..
Takže pokud ano:
Kolik vám je
V čem chcete programovat
A nějaké info(pokud chcete)
:)

Editováno 3.1.2014 23:34
Odpovědět
3.1.2014 23:32
Gas! Gas everywhere!
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
TomPayer
Člen
Avatar
Odpovídá na GasCan
TomPayer:4.1.2014 0:13

Čau, jmenuju se Tom. Jsem trochu zbrklý a moc projektů jsem zatím nedokončil.Znáš to, milion nápadů v hlavě a ty se pustíš do projektu. Bohužel mě vždycky přeruší další "geniální" nápad a nic z toho všeho nedokončim. Dost keců :) Moje znalosti jsou víceméně nulové.Snahy o studium programovacích jazyků mi zabil vždycky nedostatek času.Co se týče grafiky tak něco pro sebe zvládnu spíchnout v Inkscape (vektor), ale to je asi tak vše. Je mi 16 let a chodím na průmyslovku, obor IT. Vývoj her a programů vždy byl a je můj sen.Pokud nabídka platí jsem otevřen jakýkoliv spolupráci jen bych měl zapracovat na skillu programování, abych vůbec o nějakém "vývojování" mohl uvažovat, a taky mě často tíží čas (ale to snad každého) :) takže napiš a díky pokud si to vůbec přečetl ;)

Nahoru Odpovědět
4.1.2014 0:13
Technologie jdou stále kupředu, stejně jako já :D Někdy mám ale pocit že to druhý se trochu zadrhává ...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.