Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
pgarsky
Člen
Avatar
pgarsky:15.7.2016 17:56

Ahoj, sice jsem nenašel žádné oddělení pro toto téma, ale jakožto tento web plný IT profesionálů se zkušenostma čekám pomoc. :)
Vlastně jediný problém je v tom, že když programuju, tak věčně mě něco odlákává od programování. Zkrátka vyrušuje. Nejčastěji Facebook. A internet vypnout nemohu, jelikož někdy na něm potřebuju najít třeba nějakou část kódu nebo tak něco. Nemáte nějaké typy, jak se zvládnout soustředit na programování a to i s internetem a nezapínat sociální média jako například Facebook nebo Youtube?

Odpovědět
15.7.2016 17:56
Pokud ti něco jde těžko, znamená to, že jdeš tou správnou cestou...
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Adam Ježek
Redaktor
Avatar
Adam Ježek:15.7.2016 18:13

Tak si ty stránky, které tě vyrušují zablokuj :D - https://topalternatives.com/…ng-websites/

Akceptované řešení
+20 Zkušeností
+1 bodů
Řešení problému
Nahoru Odpovědět
15.7.2016 18:13
Počkej chvíli, poradím se s křišťálovou koulí.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.