Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: První postřehy z webu.

Volná diskuze První postřehy z webu.

Aktivity (1)
Avatar
zpavlu
Redaktor
Avatar
zpavlu:20.9.2014 21:47

Jsem na Vašem webu nováček, jsem sice starý kmet a chtěl bych vyjádřit pár postřehů.
Nejprve bych se chtěl poklonit tvůrcům málokdo si uvědomuje kolik práce tohle obnáší.K tomuto článku mě vyprovokoval příspěvek študáka , který poslal dotaz jak ve VB sečíst tři čísla , a hned velká diskuse podle mě úplně zbytečná suma času jeho a účastníků několikrát převyšovala pohled do učebnice nebo napsat dotaz do vyhledávače.
Osobně mám takový dojem, že velká skupina členů se hlásí na tento web, aby jim druzí bez poškození jejich mozků a hlavně zadarmo vyřešily úkoly do školy. Možná se mýlím ale velká většina vláken je o ničem a hlavně stojí haldu času moderátorům. Sice osobně nevím jak toto řešit ale myslím, že tohle snižuje úroveň webu.
PZ

Odpovědět  +6 20.9.2014 21:47
PZ
Avatar
Odpovídá na zpavlu
Michal Žůrek (misaz):20.9.2014 23:18

Ano, někteří zdejší členové místo aby napsali 3 slova do vyhledávače a klikli na první odkaz ve vyhledávače raději napíši (někdy spíš spatlají) odstavec, který když alespoň dává smysl, můžeme zatleskat. Pak tu jsou jedinci, kteří píší sem v zásadě slohovou prácí abychom z toho vyvodili dotaz o jedné větě a pak to čas od času narazím na takové co napíší něco ve stylu "Dělám nový facebook a nejde mi to. Díky za rady.".

Ale co s nimi naděláme? Každý nějak začínal, každý jednou musel zkusit použít Google, každý jednou položil nesmyslný dotaz do fóra.

Nám nezbývá než kopírovat odkazy na tutoriály, přemlouvat nadanější komunitu aby je neposílal do pr*** a věřit v to, že to nebudeme muset do hodiny zamykat nebo v ještě horším případě mazat vlákna a jejich posty. Ještě že tento web je i o něčem jiném než začátečnících na fóru.

Editováno 20.9.2014 23:19
Nahoru Odpovědět  +3 20.9.2014 23:18
Nesnáším {}, proto se jim vyhýbám.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.