Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Aimia
Tvůrce
Avatar
Aimia:15.4.2012 21:35

Dobrý den,

pro svou další hru, Tower Defense klon z prostředí hmyzu, sháním grafika. Hledám nadšence, který má dostatek chuti i času pravidelně se hře věnovat, a je schopen projekt dokončit. Grafika nemusí být prvotřídní, ale musí zaujmout. Odměnou mu bude reference, zkušenost s vývojem a podíl na zisku.

Požadavky:
schopný grafik(požaduji bitmapy, volbu grafického editoru nechávám na grafikovi)
průměrný animátor(animace předpokládám jednodušší)

Mám představu že grafika bude v cartoon stylu – vtipně komiksová(pixelart nebo ručně kreslená). Hra bude ve flashi a pokud dosáhne velkého úspěchu, naportuji ji na iOS a Android zařízení. Grafikovi nabízím 30% ze všech výdělků(zisky z reklam, prodej licencí, přímý prodej přes markety...). Grafik bude mít na starosti celou vizuální stránku hry a návrh grafiky webu. Já obstarám zbytek(design dokument, zvuky, hudbu, programování, propagaci...). Náklady na vývoj pokryji sám.

Oficiální začátek projektu: 1.květen 2012
Odhadovaný čas vývoje: 2-3 měsíce

Něco málo o Aimia: Jsem nezávislý vývojář flash her. Mám za sebou několik dokončených titulů(viz http://www.aimia.cz/cz/). Zatím jsem na grafice pracoval vesměs sám. Kvůli zvýšení kvality her bych rád navázal spolupráci se šikovným grafikem. V případě obostranné spokojenosti je možná spolupráce i na dalších projektech.

V případě zájmu prosím zašlete dotazy/ukázky vaší práce na info(zavináč)a­imia.cz.

http://www.aimia.cz/cz/

Odpovědět
15.4.2012 21:35
http://www.aimia.cz/cz/ - Nezávislý herní vývojář - http://blog.aimia.cz
Avatar
David Čápka Hartinger
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Aimia
David Čápka Hartinger:18.4.2012 9:08

My tu máme bohužel o grafiky nouzi, ale zkoušel jsi se zeptat na humanart.cz?

Nahoru Odpovědět
18.4.2012 9:08
You are the greatest project you will ever work on.
Avatar
Aimia
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na David Čápka Hartinger
Aimia:18.4.2012 9:20

Ahoj, díky za info, humanart neznám, optám se tam taky :)

Nahoru Odpovědět
18.4.2012 9:20
http://www.aimia.cz/cz/ - Nezávislý herní vývojář - http://blog.aimia.cz
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 3 zpráv z 3.