Přidej si svou IT školu do profilu a najdi spolužáky zde na síti :)

Diskuze: Star Wars: The Force Awakens [SPOILER]

Volná diskuze Star Wars: The Force Awakens [SPOILER]

Aktivity (1)
Avatar
Honza Bittner
Šupák
Avatar
Honza Bittner:17.12.2015 14:16

[SPOILER]

Premiéra je za námi. Co si myslíte o prvním dílu nové trilogie? Jak hodnotíte jednotlivé postavy a výkon jejich herců?

Docela se mi líbí, že se opravdu snažili využívat reálné věci, masky, prostředí atp. :-)


Kylo Ren - velmi zvláštní postava. Připadá mi jako antitalentní emocionálně nestabilní pseudo sith, kterému se v souboji světelnými měči téměř vyrovnal i bývalý stormtrooper, který jej několikrát zranil. Vtipné, že jej porazila, nebo nad ním měla minimálně dost navrh, dívka, která měla světelný meč v ruce poprvé a Sílu teprve začínala objevovat.

Finn a Rey - další noví hlavní hrdinové, kteří příjemně překvapili svou jedinečnou osobností.

Odpovědět 17.12.2015 14:16
Milovník Dartu. Student FIT ČVUT. Sleduj mě na https://twitter.com/tenhobi a ptej se na cokoli na https://github.com/...
Avatar
Petr Valigura
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Honza Bittner
Petr Valigura:17.12.2015 15:26

[SPOILER]

Já jsem z toho nadšený. Jen mi to přišlo příliš krátké na to abych si mohl vychutnat právě ty masky, prostředí, kterých tam bylo tolik, že jsem si je všechny nestihl ani pořádně prohlédnout. Kvalitou to krásně navázalo na staré díly, v něčem je dle mého dokonce předčila :)

Co se postav týče, tak já jsem snad u všech spokojen, jak u těch nových, tak u těch starých. Zrovna postava Kylo Rena mi tam sedí, je v něm vidět souboj mezi temnou a světlou stranou síly, taky když se vezme z kterého prostředí pochází, tak bych se divil, kdyby byl vyrovnaný třeba jako Darth Sidious. A podle mě se na tom bude dát stavět. Jinak souhlasím s tebou, působí tak.

Co se souboje s Finnem a Rey týče, tak musí se uznat, že byl zraněný (jak fyzicky tak asi i emocionálně). Navíc Finn, už byl cvičený od mala jako voják, takže hádám, že trochu s mečem/tyčí/atd. zacházet umí. A na Rey nemohl jít naplno, už kvůli tomu, že potřeboval informace a měl ji také dovést k tomu jeho "mistrovi" a navíc Rey, už taky něco pochytila co se bojování týče, když žila sama na Jakku a musela se bránit. Ale zase s tebou souhlasím, že je to trochu divné

A na závěr škoda Hana Sola, i když to asi posune děj víc dopředu, tak to je moje oblíbená postava :(

Nahoru Odpovědět  +1 17.12.2015 15:26
Občas je to tady dobrá klauniáda...
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.