Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET
Využij akce až 80% zdarma při nákupu e-learningu. Více informací .
C# week
Avatar
Mata
Neregistrovaný
Avatar
Mata:29.1.2011 0:24

Ahoj, stáhla jsem si z Ulož to, program Student DOG. Když jsem ho chtěla smazat tak to nešlo. Podařilo se mi ho nakonec odinstalovat. Ale zřejmě ne úplně. Vyskakují mi pořád okna s různými hláškami, pak naskočí jedno a dokud pc nevypnu naskakovalo by do nekonečna. Co s tím? Můžete mi poradit? Dík M.

 
Odpovědět
29.1.2011 0:24
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
sdraco
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Mata
sdraco:29.1.2011 0:44

Upraveno dne 29.01.2011 00:53:56 administrátorem.
Program nemůžete jen tak vymazat, na to je odinstalace, jinak může dojít k problémům, které popisujete. Nainstalujte program znovu a poté ho korektně odinstalujte. Opětovná instalace vyžaduje, aby byl program vypnutý. Musíte tedy nejprve stisknout CTRL + ALT + DEL, zapnout správce úloh, vyhledat proces studentdog.exe a ten ukončit.
Ještě bych chtěl dodat, že Uloz.to není v žádném případě server ke stahování programů. Bůh ví, co tam kdo nahrál za verzi a zda šlo o úplný program - nikdo nehlídá obsah a je to semeniště virů. Program jste měla stáhnout odsud nebo např. ze Stahuj.cz.

Nahoru Odpovědět
29.1.2011 0:44
Jsem moc rád, že jsi na síti, a přeji ti top IT kariéru, ať jako zaměstnanec nebo podnikatel. Máš na to! :)
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Tato diskuze byla označena moderátorem jako nekonstruktivní a myslíme si, že nemá pro veřejnost příliš vysokou hodnotu. Členy můžete samozřejmě stále oslovit soukromě a to formou zpráv nebo chatu.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.