Chceš se vypracovat až k výdělku 160.000 Kč/měsíc? Důležité je začít. Staň se programátorem díky rekvalifikačnímu kurzu! Začni dnes!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
levpatrik
Člen
Avatar
levpatrik:3.12.2010 19:50

Čau, potřeboval bych poradit. Mám sem něco napsat a nevím co. Nejlépe by bylo kdybych sem napsal, co potřebuji, ale bohužel Já nevím co potřebuji, proto se snažím přijít tímto způsobem. Je těžké něco takhle vymyslet, ale nebojte Já na to přijdu. Zkoušel jsem to vygooglit, ale ono ze Strýčka vypadlo milijón odkazů a ani jeden nebyl použitelný pro mně. Zkusím zmáčknout tlačítko ještě jednou a tentokrát na mně vypadne sedumsetdvacettisíc odkazů. Zajímalo by mně kam těch dvěstěosmdesáttisíc odkazů zmizlo za tak krátkou dobu. Možná si myslíte že jsem spamer, ale Já si to o sobě nemyslím, protože kdybych byl spamer, tak bych nevymýšlel tenhle blbý text. Jo spamer asi nejsem. Tak proč sem teda píši? To sám nevím, jen tak mně to určitě nenapadlo. Jo, nojo, tak jo. Tak zjevil se mně duch svatý abych sem napsal nějakou blbost. Tak ji tu máte. A né že mně ji smažete. To opravdu nechci. To by ste mně našvali a já bych musel povolat Pána obha na Vás. Bla, bla bla. Takhle bych mohl psát pořád dál, ale už mně to nebaví. :)

 
Odpovědět
3.12.2010 19:50
Avatar
sczdavos
Tým ITnetwork
Avatar
sczdavos:3.12.2010 20:05

Ahoj,
mám pro tebe řešení. Sežeň si 100Gb/s připojení na orbitu, zajisti si dovolenou na bahamách, najmi si 2 prima kočky, technologii přes kterou budeš moci pozorovat budoucnost a současnost kde, kdo a co dělá a nadupanej noťas. Pak si takhle pod slunečníkem s těma kočkama sedneš vytáhneš ten noťas.
Poté si otevřeš nějaký web, např. tento najdeš si fórum klikneš na volná diskuze.
A teď příjde to nejtěžší napíšeš tam nějaký blábol a abys vyzkoušel svůj mega rychlý internet zkusíš odeslat zprávu dříve než já tuto dopíšu. Samozřejmě můžeš použít google. :)

Nahoru Odpovědět
3.12.2010 20:05
Zapomeň, že je to nemožné a udělej to ;)
Avatar
levpatrik
Člen
Avatar
levpatrik:3.12.2010 20:29

Bohužel jsme nedostal odpověď, která by byla pro mně nějak užitečná. NA Bahamy se asi nikdy nedostanu. Já raději sedím takhle u mého ultramegagigatera našlapaného stroje a píši sem jak venku padá sníh. Co vůbec nejlepší je na zimě a to je počítání sněhových vloček kolik jich spadne za jednu vteřinu na jeden metr čtvereční. je to hodně složité to spočítat. Zvládnou to jen dva lidé. A to jsem Já a bůh. Jo a samozřejmě Chuck Noris. Ten zvládne úplně všecko. Mnoho lidí si myslí, že je to složité, ale stačí je počítat z kraje. Dokonce jsme si udělal jednotku intenzity sněžení. Její značka je K/m nadruhou/s a počítá se K=v*m nadruhou/sekunda. Tuhle jednotku somozřejmě aplikuji ve svém životě. Například když vyčkávám v místech kdy nesněží na vohodnou chvíli, kdy sněží nejmíň. Je to velice náročné na paměť protože za minutu mám 60 čísel který si musím pamatovat, abch určil vzestupnost nebo sestupnost intenzity sněžení. nejlépe je tohle měření vykonávat, dokud nepřestane sněžit. Poté již nepočítám kolik vloček spadlo k zemi, ale na kolik jsem jich šlápl.

 
Nahoru Odpovědět
3.12.2010 20:29
Avatar
jindral
Supertvůrce
Avatar
jindral:10.12.2010 20:31

To nemažte :D

Nahoru Odpovědět
10.12.2010 20:31
Don't kill and don't be killed, alright? That's the best you can strive for.
Avatar
jindral
Supertvůrce
Avatar
Odpovídá na Don
jindral:10.12.2010 20:33

to bys počítal jednu stopu ještě teď :D

Nahoru Odpovědět
10.12.2010 20:33
Don't kill and don't be killed, alright? That's the best you can strive for.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.