IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
mkub
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Petr Nymsa
mkub:28.1.2014 17:44

to mas pravdu... keby napr. MS nemal taky masivny marketing, keby tolke prachy nevrazal do masivneho marketingu, kde zcasu na cas sa ukazu aj rozporuplne reklamym tak by nemal teraz taku podporu na poli desktopov a by uz davno skoncil a Bill by nebol jednym z najbohatsim clovekom na planete...

cize dobry marketing je zaklad uspechu a dobry marketing ti preda aj nefungujucu maketu za 1000 eur v hodnote 10-tich eur

 
Odpovědět
28.1.2014 17:44
Avatar
Odpovídá na Vojtěch Pospíchal
Neaktivní uživatel:28.1.2014 18:15

muzu te poprosit, v cem delas zvuk? a jeste unity umi wii ne?

Nahoru Odpovědět
28.1.2014 18:15
Neaktivní uživatelský účet
Avatar
Odpovídá na Petr Nymsa
Vojtěch Pospíchal:28.1.2014 22:19

Tohle není finální trailer. Tohle je především pro interní účely s tím, že se podělíme s profesionály co si myslí o grafice a hudbě.

 
Nahoru Odpovědět
28.1.2014 22:19
Avatar
TomBen
Tvůrce
Avatar
Odpovídá na Vojtěch Pospíchal
TomBen:28.1.2014 23:42

Takže vážně.. grafika a hudba.
Obojího je tam málo. Hudba je sice příjemná, ale je to čistá backgroundovka bez výraznějšího motivu - tzn. vlastně není co komentovat. To nejlepší, co jde říct je, že jako akustická výplň fungovat bude. Rozhodně mi tam chyběly ruchy prostředí a doufám, že to je jen problém traileru.
Grafika vypadá sice na první pohled zajímavě, ale je to takový drobný podfuk. Za prvé se na u2be ztratí jakékoliv detaily v kostičkách, kamera furt někam lítá, takže na prohlížení není čas, všude vládne tma ( opět velice příhodně ) a objekty jsou převážně domky, které se, přiznejme si, dělají nejlíp. Kde jsou charaktery, kde je počasí a skutečná obloha? Kde je nějaký pohyb, který by do toho města duchů přidal realitu? Proč jsou 3D objekty ploché i když jsou blízko? Okovaná bednička ( a nebyla sama ) snad neměla ani normálové mapování natož deformační mapu, kterou bych u moderní hry čekal. Avizované particles tam sice jsou, ale vypadají dost tuctově. Rozhodně není čím se chlubit. Další věc je voda, která vypadá, že by mohla být možná dobrá ( soudě podle břečky v kanále ), ale skoro tam není vidět, takže opět se pochvala moc nekoná , protože jsem neviděl průhlednost a tudíž zas není o čem psát. ( a mimochodem to vypadá, že se v ní neodráží particles - pokud je to tak, vyhnul bych se ohňům u vody ) Další věc jsou lampy. Když jsou zamřížované a těsně u zdi, chtělo by to namapovat falešný stín od těch mříží, protože ten pointlight se takhle moc proflákne nebo bych je prostě nedával až úplně ke zdi. Paradoxně mi přišel jako nejlepší ten maják na konci, který si ovšem v traileru skoro nezahrál. No a jak už bylo řečeno, ten font je děs běs. Dvanáct let nazpátek. Toho se zbav ze všeho nejdřív. Naopak by se hodilo si s písmem trochu pohrát, od toho trailery jsou.

PS: A pouštět nedobrý trailer investorovi může být ještě větší chyba, než ho pouštět do světa v rámci plošného marketingu.

Editováno 28.1.2014 23:46
Nahoru Odpovědět
28.1.2014 23:42
Za posledních 200 miliónů let se nic zvláštního nestalo, akorát dinosauři vymřeli a opice se naučily programovat.
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 4 zpráv z 54.