Avatar
d.j.reload
Člen
Avatar
d.j.reload:10.7.2013 8:36

Ahoj, řeším problém s CSS na jednom webu. Situace je nasledujici, z bezpečnostních důvodu přestal dotyčný web rozlišovat visited a non-visited links. Použivam Chrome browser a situaci jsem chtěl vyřešit tím, že jsem povrhnu userstyle.css souboru vlastní CSS, který jsem chtěl na danné doméně navštívené odkazy odlišit.
@namespace url("http://ww­w.domena.com")
A:visited { color: red ! important }
Bohužel google ve svém jádře, neumí tento kod interpretovat.
Rozumí pouze části "A:visited { color: red ! important }", díky čemuž neuplatní restrikci proti určité domene. Firefox například, jej však zpracuje na jedničku.


Napádá mě už jen pouze, buď si napsat vlastní add-on modul, do manifestu nastavit permissions proti patřičné doméně a přestylovat visited links. A nebo si stahnout add-on stylish ( což mi přijde jako jít na komára, kladivem ) a styl mu podvrhnout. Ale zbytečně by tak docházelo ke zbytečné alokaci velkého množství paměti, respektive leda opět v manifestu uplatit resktrikci a aplikovat rozsireni na urcitou domenu...Má nějaké nějaký navrh jak tento problém vyřešit ? Děkuji.

Editováno 10.7.2013 8:37
 
Odpovědět
10.7.2013 8:36
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.