IT rekvalifikace s garancí práce. Seniorní programátoři vydělávají až 160 000 Kč/měsíc a rekvalifikace je prvním krokem. Zjisti, jak na to!
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
matesax
Tvůrce
Avatar
matesax:29.8.2012 8:37

Dobrý den,
donedávna pracovalo VS velmi dobře. Nyní nezvládá měnění obsahu. Tedy když něco vytvořím, ještě to většinou funguje. Ale jakmile to začnu modifikovat, tak se to projevuje kdy chce. Někdy stačí stránku 20 reloadovat, jindy je to jen náhoda, kdy se konečně provede co má. Způsobilo mi to absolutní rozházení stránky - kterou jsem stěží dal celekem dokupy. Nyní na to tedy raději již nebudu sahat, protože se ničemu nedá věřit... Jediné co jsem změnil - nainsatoval jsem Servis pack - kvůli instalaci MS SQL 2012. No a složka s cache vůbec neexistuje (alespoň není, kde by měla být) - takže nemám co mazat... :) Děkuji za případnou pomoc...

 
Odpovědět
29.8.2012 8:37
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.