Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
Daniel.
Člen
Avatar
Daniel.:27.5.2014 10:31

Ahoj,

se známým bychom chtěli spustit projekt a potřebujeme vytvořit mobilní aplikaci na všechny známé a používané platformy (Android, iOS, WP).

Známý kontaktoval pár firem, které by aplikaci mohly udělat, ale já si myslím že najmutí vlastního programátora by bylo lepší.

Aplikace se bude aktualizovat, firma by nám udělala jednu verzi a pak by jsme museli platit za každý další update - zdokonalení appky. Vlastní programátor by na tom mohl pracovat ale pořád, což by ve výsledku bylo výhodnější, a to ať z pohledu nákladů tak přístupu, nemyslíte?

Složitost appky asi jako Snapchat.

Případně víte kde sehnat/hledat programátora který by pro nás takhle mohl pracovat?

Díky

 
Odpovědět
27.5.2014 10:31
Avatar
Lako
Člen
Avatar
Odpovídá na Daniel.
Lako:27.5.2014 21:51

Ahoj.
To nejde jentak říct.
Pokud IT trochu rozumíte, tak si toho programátora najmout můžete. Firmy mají tu výhodu, že tam je někdo kdo překládá řeč zákazníka do řeči programátora. Toho člověka ale musíte zaplatit. Záleží na tom jak si s firmou sepíšete smlouvu, můžete tam zahrnout i to, že bude vytvářet updaty v nějaké míře...
Firma má výhodu toho, že má nějaké reference a můžete si dohledat jak je zručná. Programátor je trochu risk.

kdybych řešil tohle já, tak bych si vybral programátora, ale je to z důvodu toho, že sám programátor sem, takže překlad toho co chci do programátorštiny by nebyl problém.
Můžete zkusit třeba http://webtrh.cz

Editováno 27.5.2014 21:53
 
Nahoru Odpovědět
27.5.2014 21:51
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.