Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c week
Avatar
Daniel Zábojník:17.8.2015 9:04

Ahoj, jak je to s webovými účty? Docela by mě zajímalo kde všude jsem se za těch pár let stačil registrovat.. Jdou účty nějak dohledat. Já jsem na netu hledal zda to jde, ale nic jsem nenašel. A teď ještě jedna otázka.. Jak to je s účty, smazají se po nějaké době nepoužívání. Některé weby jako třeba Ubisoft účet smažou pokud nemáte zakoupenou ani jednu hru a za posledních 5 let nemáte ani jedno přihlášení. Předem děkuji :)

 
Odpovědět
17.8.2015 9:04
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Odpovídá na Daniel Zábojník
Tomáš Maňhal:17.8.2015 9:26

Samozřejmě, že neexistuje nástroj, kterým bys detekoval, kde všude jsi se za celou dobu registroval. A na druhou otázku je odpověď jednoduchá. Záleží na konkrétním projektu, co dělá s neaktivními účty. To jsou otázky...

 
Nahoru Odpovědět
17.8.2015 9:26
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.