Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akce až 50 % zdarma při nákupu e-learningu. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Slevovy týden 3/50

E-learning - Databázový analytik MS-SQL

Databázový analytik
MS-SQL

Kompletní e-learning kurz s praktickými příklady a online certifikací, který tě perfektně připraví na IT zaměstnání na pozici databázového analytika!

Co budeš dělat jako MS-SQL Databázový analytik?

Náplní práce MS-SQL databázového analytika je správa databázových systémů, zajištění bezpečnosti a případný vývoj dílčích modulů aplikace. Chceš ovládnout ty nejpopulárnější technologie současnosti? Pak je tahle pozice přesně pro tebe.

MS-SQL

Kurz: 23 lekcí, 27 úkolů, 9 testů, certifikát

ZDARMA, PRO od: 1 127,50 Kč
Algoritmy používané v databázích
Optimalizace (nejen) webových aplikací

Kurz: 10 lekcí

ZDARMA, PRO od: 305 Kč
MS Excel
MS Access

Co se v kurzech naučíš?

Budeš umět pracovat s konkrétním typem databáze a nastoupit do zaměstnání na pozici MS-SQL Databázového analytika. Moderní kurzy nabité interaktivními příklady ti dají solidní základy, na které se můžeš při cestě za senior platem až 160.000 Kč spolehnout.

Avatar
Strukturu kurzů připravil David Čápka, který je zakladatelem ITnetwork a programování se profesionálně věnuje 13 let. Má rád Nirvanu, sushi a svobodu podnikání.
David se informační technologie naučil na Unicorn University - prestižní soukromé vysoké škole IT a ekonomie.
Unicorn University

 

Aktivity