Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C# .NET. Zároveň využij akci až 30 % zdarma při nákupu e-learningu - Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
C# .NET + discount 30

Adobe Lightroom - Proces postprodukce - Online kurz

Zajímá tě, jak probíhá proces postprodukce fotografií, co to vůbec znamená a co všechno obnáší? V tomto kurzu si na to posvítíme. Pracovat budeme v programech Lightroom, Nik Collection a Photoshop.

20 lekcí

1 vědomostních testů

Co tě tutoriály Adobe Lightroom naučí?

Rád/a fotíš a chceš posunout svou tvorbu na profesionální úroveň? Nebo tě prostě jen zajímá, co obnáší proces postprodukce, a proč fotky od profesionálů vypadají lépe/jinak než ty amatérské, případně proč to těm fotografům tak dlouho trvá, než ti fotky pošlou? Nahlédneme do zákulisí práce fotografa.

V kurzu si vysvětlíme základní funkce programu Lightroom a ukážeme si, jak vybírat fotky, jak správně pracovat a především, jak zálohovat. Pak se pustíme k samotné úpravě fotek, vysvětlíme si, jak pracovat se šumem, jak upravovat objektiv (včetně pokročilé korekce), a jak pracovat s přidanými efekty a barvami. Vysvětlíme si pojmy color grading, synchronizace a graduated filter. Naučíme se retušovat, ořezávat, odstraňovat efekt červených očí, používat radial filter a brush.

Na závěr si představíme věčné téma - černobílá vs barevná fotografie. Ukážeme si, jak se vytváří černobílé fotky, a jakou výhodu má to které rozhodnutí. Představíme si také fotografické žánry a ukážeme si, jak ukládat na cloudová úložiště dat a jaké máme možnosti.

Online Lightroom tutoriály

-15% Cena: 549 Kč 467 Kč (187 bodů)

Začít kurz zdarma Koupí PRO verze kurzu získáš trvalý přístup k lekcím, cvičením a testům označeným štítkem PRO


 

Aktivity