Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
CalibosNL
Člen
Avatar
CalibosNL:14.7.2019 12:00

Ahoj, na začátek je potřeba říct že nejsem žádný profesionální 3d gamemodelář takže pokud se budu ptát úplně naivně tak to omluvte. Umím pracovat s maxem, v cadu, chápu a umím používat např. cryengin, poradím si s texturami. Samozřejmě vše pouze na nějaké "uživatelské" úrovni, nejsem žádné eso v oboru a neživí mě to.
Pokud vytvořím nějaký model můžu ho prodat třeba na turbosquid a tady začíná můj problém.
1- Nikdy nemůžu vědět kdy a jestli vůbec se ten model prodá. (neexistuje poptávka na konkrétní model)
2- Nikdy není zpětná vazba co bylo/nebylo ok a tak je velmi těžké zjistit co pro příště udělat lépe.
3- Je pro mě důležitější vytvořit v kooperaci smysluplný projekt než sebrat 20baků za psí boudu.

Přijde mi že pokud společnost platí 50profi grafiků na vytváření složitých modelů, bylo by efektivní všechno křoví zadat někomu externímu a vyšetřit čas pro tech 50 grafiků na ty opravdu složité modely.
Proto by mě zajímalo jestli je někde možnost zjistit nějakou poptávku od skupin, společností atd. na konkrétní modely, např. potřebujeme 20 budov z toho a toho období v tom a tom stylu připravené pro takový a makový engin.

 
Odpovědět
14.7.2019 12:00
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.