Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
Michal Blažek:8.7.2016 22:34

Zdravím,
v rychlosti bych se Vám rád představil. Jmenuji se Michal, je mi 18 let a studuji na střední škole informačních technologií. Nyní působím jako externí programátor webových stránek. Znalosti programovacích jazyků je následující: C, PHP, JavaScript, HTML 5, CSS 3, MySQL a Pawn.

Ale abych se dostal k tomu, proč vlastně píši tento příspěvek? Již řadu měsíců přemýšlím nad vývojem browser hry, popřípadě v budoucnu browser her. Plně si uvědomuji, že na trhu je opravdu velmi, velmi velká konkurence a v žádném případě se s ní nebudu moct měřit, ale chtěl bych to alespoň při nejmenším zkusit, dát do toho maximum.

Jde o to, že tady toto je tak velký projekt a myšlenka, že když se nad tím člověk reálně zamyslí, tak je nemožné, abych to já sám zvládl (už z toho důvodu, že neumím grafiku) a proto hledám parťáka, který by do toho šel se mnou. Podmínka je teda ta, aby to byl grafik, který je ve svém oboru opravdu eso a troufl si na grafiku browser hry.

Kdyby tady byl někdo takový, byl bych moc rád, kdyby mi dal vědět buď to mě na email: info@mblazek98.cz nebo sem do komentáře pod tento příspěvek.

Příjemný zbytek večera,
Michal

 
Odpovědět
8.7.2016 22:34
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.