Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
discount week 80 + hiring
Avatar
Garrom Orc Shaman:27.10.2015 19:31

Ahoj všichni, učím se unity3d a dělám v ní 3d střílečku.Mám public animation shoot do které mám nahraný jiný model (respektive animaci(animace,ne clip)) jenže když se má animace přehrát napíše se že byl přístup odepřen tak mně napadlo jestli nejde z blenderu exportovat jen animace (mám jí čistě přes TimeLine, žádné kosti nebo váha) kterou bych potom přiřadil.Jestli to nejde tak jsem se chtěl zeptat jestli nevíte o lepším řešení.

Odpovědět
27.10.2015 19:31
Life for Code, Code for Life. I chose my path, I should stick on it.
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
DrMrkev
Člen
Avatar
DrMrkev:28.10.2015 7:58

teď jsem se dočetl že můžu exportovat .fbx a použít ho jako animaci...nevíte někdo jak to mám nastavit aby to unity bralo jako animaci a ne model

 
Nahoru Odpovědět
28.10.2015 7:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.