Vydělávej až 160.000 Kč měsíčně! Akreditované rekvalifikační kurzy s garancí práce od 0 Kč. Více informací.
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Avatar
kovarik.ludek:24.9.2017 21:31

Zdravím všechny,

chtěl bych vytvořit specifický diář. S klasickým diářem to však nemá moc společného. Měl by to být cestovatelský deník. Chci vytvořit několik specifických stránek, kde bude spíše trochu textu, který bude vhodně umístěn a zformátován. Potřeboval bych do něj na jednu ze stránek dostat také mapy. Deník by měl mít formát A5.

Na papír mám návrhy udělané a chtěl bych je přenést do PC, avšak vůbec netuším jak to udělat. Nevíte o nějakém programu, kde by se něco podobného dalo pohodlněji udělat? Nebo mám vyzkoušet klasické vektorové grafické programy?

Poradil by někdo jak u takového projektu postupovat?
Děkuji moc za všechny rady.

 
Odpovědět
24.9.2017 21:31
Avatar
Neaktivní uživatel:24.9.2017 21:43

Použít by se dal Scribus, což je program pro sazbu dokumentů. Výhodou je, že je zdarma.
Ještě mě napadá, že by sis tebou nakreslené návrhy mohl oskenovat do PC, kde bys je v nějakém grafickém programu (např. GIMP) přikrášlil a poupravil, ale nevím, jestli by se ti s tím chtělo dělat :-D

Nahoru Odpovědět
24.9.2017 21:43
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 2 zpráv z 2.