Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.
Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se C a C++. Zároveň využij akce až 80 % zdarma při nákupu e-learningu - více informací.
c++ week
Avatar
DrMrkev
Člen
Avatar
DrMrkev:5.10.2015 13:58

Ahoj všichni, udělal jsem 2d hru a chci ji převést do 3d, ovšem chci zůstat u myšlenky retro hry tak tam chci textury s nízkým rozlišením, nahrál jsem do paint tool sai texture map ale problém je v tom že je moc velký, doslechlo se mi že paint tool sai umí dělat vrstvi s různým rozlišením tak jak je to na obrázku dole.
jinými slovy potřebuju nahrát do paint tool sai mapu textury a do vrstvy pod ní (s nižším rozlišením) texturu kreslit ale já nevím jak zmenšit rozlišení jen jedné vrstvy tak jako je to tady https://www.youtube.com/watch?… na 0:35 (bohužel video je v time loop a já nevím jak to udělal)

 
Odpovědět
5.10.2015 13:58
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.