Předvánoční slevová akce PHP týden
Další šance dokončit svůj projekt a získat ceny v hodnotě 10.000 Kč! Pokračování úspěšné letní soutěže - ITnetwork winter
Využij předvánočních slev a získej od nás 20 % bodů navíc zdarma! Zároveň také probíhá PHP týden se slevou na e-learning až 80 %

Diskuze: Přenesení motivu do počítače?

Aktivity (2)
Avatar
Tereza Smetanová:23. července 14:50

Dobrý den, přicházím možná s trochu hloupým dotazem ale chci to zkusit.. hrozně se mi líbí jedno tričko na internetu a chtěla bych z něj získat ten motiv tak, abych ho pak mohla natisknout na tábor pro větší počet lidí. Tak, že bych si ho nechala v nějaké firmě potisknout. Jedná se o tohle tričko https://www.trikator.cz/…anske-tricko Myslíte, že je nějaký způsob jak ten obrázek přenést do počítače tak abych to mohla použít? Nebo by to dokázal někdo vymodelovat v počítači za rozumné peníze?

 
Odpovědět
23. července 14:50
Avatar
Daniel Vítek
Tým ITnetwork
Avatar
Odpovídá na Tereza Smetanová
Daniel Vítek:23. července 15:12

Vzdyt tam ten obrazek mate v galerii :)

https://www.trikator.cz/…/image-1.jpg

Nahoru Odpovědět
23. července 15:12
Na síti působím už pěknou řádku let. Pokud budeš něco potřebovat, písni mi, pokusím se ti poradit :)
Avatar
Milan Turyna
Redaktor
Avatar
Milan Turyna:23. července 15:20

Ahoj, mohl bych ti to oříznout ale první by bylo dobré jestli máte oprávnění to použít (autorské práva) // omlouvám se nevšiml jsem si daniela komentáře

Editováno 23. července 15:21
 
Nahoru Odpovědět
23. července 15:20
Tento výukový obsah pomáhají rozvíjet následující firmy, které dost možná hledají právě tebe!
Avatar
Jaroslav Smrž
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Tereza Smetanová
Jaroslav Smrž:23. července 22:30

Terezo, obrázek podléhá copyrightu viz upozornění na jejich webu:

Provozovateli náleží všechna autorská práva k veškerému obsahu, který Provozovatel umísťuje na stránkách www.trikator.cz, včetně textu, designu stránek, technických náčrtů, grafiky, veškerých vyobrazení na těchto stránkách, jakož i k výběru a způsobu uspořádání souborů obsažených na těchto stránkách.

Nic však není ztraceno. Na https://www.kisspng.com nalezneš prakticky stejné hranolky i psa s volnou licencí. Stačí jen 5 min v photoshopu na spojení. Pokud photoshop neovládáš, dej vědět a zkompletuji ti to.

Editováno 23. července 22:31
Nahoru Odpovědět
23. července 22:30
/* Life runs on code */
Avatar
Alex
Redaktor
Avatar
Odpovídá na Jaroslav Smrž
Alex:24. července 0:34

Photoshop není podmínkou. Na tohle podle mě stačí bohatě nějaký publikační software (like InDesing nebo AFFINITY PUBLISHER [ten je zdarma, zatím). A když by se to muselo oříznout, tak by stačil i GIMP (o jeho kvalitě se tu radši bavit nebudeme, ale svůj účel to splní)

 
Nahoru Odpovědět
24. července 0:34
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 5 zpráv z 5.