Pouze tento týden sleva až 80 % na e-learning týkající se JavaScriptu. Zároveň využij akce až 30 % zdarma při nákupu kreditů. Více informací:
Hledáme nové posily do ITnetwork týmu. Podívej se na volné pozice a přidej se do nejagilnější firmy na trhu - Více informací.

Diskuze: Úprava videa - Práce na zajímavém projektu

Aktivity
Avatar
Neaktivní uživatel:2.12.2015 19:50

Zdravím ITnetwork!

Pro herní projekt, na kterém už několik měsíců pracujeme, hledáme člověka, který dokáže vytvářet a upravovat jednoduchá videa (nebo spíše animace - sněžení, plynulý vstup dodaných obrázků, ozdobný text, ...). Nabízíme práci ve skvělém mladém kolektivu a na zajímavém projektu v herní oblasti. Všichni členi vše dělají pro zábavu, čili bohužel jde o neplacenou práci.

Jde tedy o takzvaný vizuální román - jakási krátká kniha, u které má čtenář možnost ovlivnit probíhající děj a tak se dobrat k odlišným koncům. V příloze naleznete prvotní návrh postav (pouze orientační).

Pro více informací mě kontaktujte zde přes soukromé zprávy, nebo přes e-mail akki.seat@gmail.com.

Předem děkuji za reakce! :)

Odpovědět
2.12.2015 19:50
Neaktivní uživatelský účet
Děláme co je v našich silách, aby byly zdejší diskuze co nejkvalitnější. Proto do nich také mohou přispívat pouze registrovaní členové. Pro zapojení do diskuze se přihlas. Pokud ještě nemáš účet, zaregistruj se, je to zdarma.

Zobrazeno 1 zpráv z 1.